Screenshot (Youtube)
ATLANTA je nakon nekoliko iznadprosječnih sezona postala jedna od najlošijih NBA momčad.
Dvorana je iz utakmice u utakmicu sve praznija, a posebno se isprazni pred kraj utakmice kada uglavnom bude jasno da će Atlanta upisati još jedan poraz.
Tako je jedan navijač postao hit kada je u posljednjim trenucima utakmice protiv Netsa izgubio sav entuzijazam da bodri momčad i legao na skupo plaćene stolice u prvom redu.
Atlanta je predzadnja momčad lige sa samo pet pobjeda i čak 18 poraza.