NAVIJAČ PREDZADNJE NBA MOMČADI POSTAO HIT Ovako je pratio novi težak poraz

Screenshot (Youtube)

ATLANTA je nakon nekoliko iznadprosječnih sezona postala jedna od najlošijih NBA momčad.
 
Dvorana je iz utakmice u utakmicu sve praznija, a posebno se isprazni pred kraj utakmice kada uglavnom bude jasno da će Atlanta upisati još jedan poraz.
 
Tako je jedan navijač postao hit kada je u posljednjim trenucima utakmice protiv Netsa izgubio sav entuzijazam da bodri momčad i legao na skupo plaćene stolice u prvom redu.
 
Atlanta je predzadnja momčad lige sa samo pet pobjeda i čak 18 poraza.

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.