Napoli pregazio Inter, Rog konačno debitirao

Foto: Getty Images / Guliver Image

U PRVOJ utakmici 15. kola Serie A Napoli je razbio Inter s 3:0 u velikom derbiju na San Paolu. Momčad Maurizija Sarrija, u kojoj je Ivan Strinić ostao na klupi, a Marko Rog konačno debitirao, srušila je Nerazzurre, za koje su Ivan Perišić i Marcelo Brozović odigrali cijeli susret.

Napoli je poveo već u 2. preko Piotra Zielinskog nakon asistencije Josea Callejona. Na 2:0 povisio je Marek Hamšik u 5. minuti, dok Lorenzo Insigne stavio točku na i u 51. minuti.

Prvi put od kada je stigao u Napoli Rog je debitirao. Bivši veznjak Dinama zamijenio je Hamšika u 76. i upisao prve minute u prvenstvu.

S druge strane, unatoč novom treneru Stefanu Pioliju, Inter je potpisao šesti poraz ove sezone, te nije uspio prekinuti crni niz protiv Napolija u gostima, gdje je posljednji put slavio u prvenstvu davne 1997. godine. 

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.