U SAMO dva dana od okupljanja, hrvatska je reprezentacija ostala bez nekolicine važnih igrača uoči dvije još važnije utakmice. Nakon Gorana Sablića i Mikija Rapaića, koji su došli s ozljedama aduktora desne noge, te Ivice Olića koji nije na dispoziciji zbog kronične boljke - operiranog koljena, za susrete s Engleskom i Andorom otpao je, izgleda, i Darijo Srna.
"Odmah je otputovao za Zagreb, na ultrazvuk. Više ćemo znati kad se vrati u Čatež, ali zasad nije sigurno da će biti spreman. No, neću nikoga zvati umjesto njega, na toj smo poziciji dobro pokriveni. Iako, ne volim govoriti hipotetički, to u ovom trenutku moram. Srnin izostanak svakako će biti veliki hendikep." - novinarima je kazao izbornik Slaven Bilić.
"Olića smo ostavili u Berlinu kod doktora koji mu je operirao koljeno. Vidjet ćemo kad se vrati, hoće li uopće moći trenirati. Otpadne li, već u četvrtak zovem Budana." - dodao je.
S obzirom da i Boško Balaban ima nagnječenje palca desne noge, trojac raspojasanih mogao bi, nakon Moskve, propustiti još koji važan reprezentativni ispit.
D.R.