FIORENTININ napadač Adrian Mutu, nakon pobjede nad Regginom 2:0, rekao je kako su sada korak bliže plasmanu u Ligu prvaka.
Golovi Pazzinija i Rumunja Mutua, bili su dovoljni da Fiorentina uzme tri boda protiv Reggine i na taj način još više utvrdi poziciju koja vodi u Ligu prvaka.
"Ovo su jako važna tri boda za nas. Ona su nas još više približila našem konačnom cilju, a to je plasman u Ligu prvaka. Nije bilo lako slomiti Regginin otpor, oni se bore fanatično kako bi izbjegli ispadanje u Serie B. Imali smo bezbroj prilika, srećom dvije smo iskoristili. Ljudi su rekli da smo izgledali umorno, ali tako na terenu nije izgledalo", rekao je nakon utakmice Mutu.
"Sada se moramo odmoriti i koncentrirati na utakmicu protiv PSV-a", dodao je Mutu.
Viole trenutačno drže četvrto mjesto u Serie A i sve je izvjesnije kako će osigurati nastup u Ligi prvaka sljedeće godine. Fiorentina jako dugo nije bila u najelitnijem europskom klupskom natjecanju , a igrači i stručni stožer se nadaju da će post konačni biti prekinut.
F.V.
Foto: AFP