MONACO je, kako se čini, prekrižio hrvatski trojac Darija Šimića, Jerka Leku i Nikolu Pokrivača. Na posljednje dvije utakmice Monaca hrvatski nogometaši nisu bili ni na širem popisu, a nisu ni ozlijeđeni pa je zaključak da se na njih ne računa.
Trener Guy Lacombe ima previše igrača i želi smanjiti broj igrača u momčadi, a među onima koji će otići su Šimić, Jerko i Pokrivač.
"Trenutno imamo 34 igrača pod ugovorom, što je previše. Trebaju mi 22, 23 igrača i još tri vratara, a ostali neće biti s nama u novoj sezoni", rekao je Lacombe uz napomenu kako za prekobrojne nije stigla ni jedna ponuda.