HRVATSKE nogometaše u ponedjeljak očekuje prva utakmica u kvalifikacijama za Svjetsko prvenstvo u Rusiji 2018. godine. Dan uoči susreta s Turskom, Ante Čačić izveo je reprezentativce u šetnju Zagrebom.
Modrić, Rakitić i društvo prošetali su ulicama Gornjeg grada, a zatim su popili kavu na Cvjetnom gdje su dijelili autograme i fotografirali se s navijačima.