Modrić: Najviše bih volio igrati u Španjolskoj

"OČEKUJEM našu pobjedu i nastavak pobjedničkog niza. Estonija je dosta agresivna ekipa koja nas je prilično namučila, ali u Maksimiru će biti druga priča"

Modrić ističe da Estonci nisu grubi: "Oni jesu čvrsti ali ne igraju prljavo. Nadam se da ćemo otupiti njihovu agresivnost ranim zgoditkom".

Uspoređujući reprezentaciju Makedonije i našeg sljedećeg suparnika, Dinamov vezist nije imao dvojbi: "Očekujem lakši posao jer je Makedonija kvalitetnija reprezentacija"

Od prošlih priprema društvo na pripremama mu radi i budući suigrač Ivan Rakitić, a Lukine impresije o "Raketi" su izvrsne: "Rakitić se pokazao i dokazao kao odličan igrač i biti će nam veliko pojačanje"

Sve ćemo riješiti prije dva posljednja gostovanja

Modrić je uvjeren da će naša reprezentacija mirno uploviti u dva posljednja kvalifikacijska ogleda, koji su se prije početka utakmica u skupini činili kao najgora za kraj kvalifikacija: "Nadam se da ćemo prije zadnjih gostovanja u Skopju i Londonu sve riješiti pobjedama u ove dvije utakmice, ali i protiv Izraela. Također nam ide na ruku što se Rusi i Englezi dva puta moraju međusobno obračunati"

Igrač koji je bio blizu odlaska u Dinamo u ljetnom prijelaznom roku se u zadnjih mjesec dana sa dojučerašnjim suigračima i velikim prijateljima, Da Silvom i Ćorlukom vidi samo na pripremama Hrvatske. "Nisu se nakon par tjedana pretvorili u Engleze i ne vidim neku promjenu na njima. Meni su oni uvijek isti"

Kada se već poveo razgovor o suigračima koji su otišli u inozemstvo, Luka je, upitan gdje bi on volio otići iz Maksimira, bez razmišljanja je odgovorio: "U Španjolsku"

Foto: H.P.

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.