"Modrić - maestro srednjeg reda"

DVOBOJ 16. kola engleskog nogometnog prvenstva igran na St. Andrews' stadionu završio je remijem domaćeg Birminghama i Tottenhama.

Samo je jedan hrvatski nogometaš zaigrao za Spurse, ponovno Luka Modrić. Niko Kranjčar, Vedran Ćorluka i Stipe Pletikosa kompletan su dvoboj odgledali s klupe za pričuvne igrače još jednom ne dobivši povjerenje menadžera Harryja Redknappa.

Za Modrića se i očekivalo da će igrati, sam Redknapp u više je navrata naglasio da momčad ne želi slagati bez igrača kojeg bi poželjeli svi svjetski klubovi, a hrvatski veznjak mu se odužio igrom koju je Sky Sport ocijenio šesticom.

Goal.com je bio darežljiviji čemu u prilog govori ocjena 7 i opis prema kojem je "maestro srednjeg reda ponovno pružio dobru igru", unatoč tomu što je bio brojčano inferioran u vezi u odnosu na Birmighamove igrače u vezi. Ipak, "njegova pokretljivost i mogućnosti s loptom dolazile su do izražaja. Bez napora je trčao terenom i činilo se kao da je uvijek na pravome mjestu."

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.