ODBOJKAŠICE zagrebačke Mladosti otvorile su natjecanje u Ligi prvakinja porazom.
U dvoboju prvog kola C skupine hrvatske prvakinje izgubile su u Zagrebu od poljske ekipe Nafta Gaz Pila 0:3 (8:25, 19:25, 17:25).
Idući susret Mladost će imati 12. prosinca u Beogradu protiv Crvene Zvezde.
U skupini su još i braniteljice naslova Cannes.