Minotauro: Mirko neće do finala GP-a

MINOTAURO, punim imenom Antonio Rodrigo Nogueira u Japanu je od ponedjeljka, te se intenzivno priprema za polufinalnu borbu protiv Josha Barneta. Uvjeren je kako će ući u finale Grand Prixa 10. rujna, te da će ga tamo čekati Mirkov suparnik Wanderlei Silva.

"U vrlo dobroj kondiciji sam, a kako je u Japanu slično vrijeme kao i u Brazilu nemam problema s prilagodbom." - kazao je Minotauro, a prenose službene stranice Pridea.

Minotauro, inače majstor jiu-jitsua, se fokusirao na borbu u parteru i hrvanje jer je njegov protivnik  Josh Barnett u tome mnogo slabiji.

"Josh je vrlo opasan u stand up-u, morat ću biti pažljiv zbog njegovih udaraca te nezgodnih poluga na nozi. Gledao sam borbu Josha i Mirka, no Barnett se tada baš i nije dobro proveo." - dodao je.

"Vjerujem kako će borba s Barnettom biti zanimljiv meč. Obojica smo spremni, ali pobjeda će na kraju pripasti meni." - uvjeren je Rodrigo.

Minotauro već razmišlja o finalu, u koju će se plasirati pobjednik borbe Mirka Filipovića i Wanderleia Silve.

"Vjerujem kako će Wanderlei biti u finalu, jer ima veliko srce. Siguran sam kako će cijelo vrijeme napadati. Mirkova tehnika je bolja, no Silvino srce je jače i zato će pobijediti. Gledat ćete brazilsko finale, između mene i Wanderleia." - zaključio je Noguiera. 

Mirko Filipović je u četvrtak oko podneva otputovao iz Zagreba, a što je prije odlaska kazao pročitajte ovdje:

>>> Cro Cop: Ne može biti teže, finale GP-a mi je najveće iskušenje u karijeri

S.H.
Foto: DSE

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.