Milan Mandarić postao vlasnik Leicestera

NAKON mnogo odgađanja i pregovora, tajkun srpskog porijekla i bivši vlasnik Portsmoutha, Milan Mandarić, postao je vlasnik Leicester Cityja.

Mandarić je na prošloj utakmici predstavljen navijačima, a danas su s dioničarima konačno dogovoreni i posljednji detalji njegovog preuzimanja kluba, a uskoro će preuzeti i poziciju predsjednika kluba.

Tako bivši vlasnik Portsmoutha, koji je taj klub iz Championshipa doveo u Premier ligu i učinio od njega respektabilnog člana tog najelitnijeg engleskog nogometnog natjecanja, ima novu igračku s kojom će pokušati napraviti isto.

Navijači su s odobravanjem prihvatili novog vlasnika, koji je već najavio kako su mu apetiti mnogo veći od Championshipa, druge po jakosti engleske lige, te kako namjerava i Leicester vratiti u Premiership i tamo ga zadržati.

Foto:AFP

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.