Milan i Galaxy "dijele" Beckhama?

ČINI SE da je na pomolu dogovor Milana i Los Angeles Galaxyja vezan uz budućnost engleskog nogometnog reprezentativca Davida Beckhama.

Beckham koji je na posudbi iz američke momčadi u talijanskog gigantu uskoro će se morati vratiti u MLS (američku profesionalnu nogometnu ligu) ukoliko se ne postigne dogovor koji bi zadovoljio obje strane. Poznata je Beckhamova želja za ostankom u Milanu, ali malo će mu to značiti ako klubovi ne dogovore način da se ona i ispuni.

Ipak, Sky Sports piše da je na pomolu rješenje iščekivanog transfera i to na način da klubovi "podijele" 33-godišnjeg Engleza. Prema istom izvoru Beckham će ostati u Milanu do kraja sezone, a potom se vratiti u Galaxy gdje bi trebao okončati tamošnje prvenstvo. Nakon toga uslijedio bi povratak u Italiju i potpis ugovora s klubom sa San Sira.

Naravno, još je uvijek aktualna i druga opcija, a to je da Milan otkupi Beckhamov ugovor od američkog kluba. Samo, već je poznato da nisu voljni platiti željenih 11.2 milijuna eura.

Totalsport
Foto: AFP

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.