Messi: Protiv Šahtara nas zadovoljava samo pobjeda

U SRIJEDU će nogometaši Barcelone i Šahtara na Camp Nou odigrati prvu četvrtfinalnu utakmicu Lige prvaka. Lionel Messi je najavio pobjedu.

"Naravno da ne razmišljamo o remiju. Samo nas pobjeda zadovoljava i tako ćemo se postaviti na travnjaku. Barcelona se tako uvijek postavlja, makar time ne želim niti malo podcijeniti suparnika", rekao je Messi.

Potom se dotaknuo suparnika.

"Znamo dosta toga o Šahtaru i svjesni smo da je u pitanju težak suparnik, koji ima mnogo odličnih pojedinaca. Pobjeda je prva stvar koja nas zanima, a potom ćemo razmišljati o što uvjerljivijem uspjehu koji će nam donijeti nešto komotniju situaciju prije uzvrata."

Potom su novinari spomenuli Messiju izjavu Darija Srne, kapetana Šahtara, koji je prije ova dva ogleda rekao da su šanse 50:50.

"Niti jedan rival u Ligi prvaka nije lagan, Šahtar pogotovo. Neću govoriti o šansama, ali suparnik neće biti nimalo lagan",  završio je argentinski as.

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.