Mathijsen: Nije bilo lako igrati na Maksimiru!

NJEMAČKI mediji nisu se previše iznenadili HSV-ovom pobjedom na Maksimiru kao da je to bilo više manje i očekivano.

Tjednik Focus piše da je HSV odnio pobjedu strpljivom i čvrstom igrom koja je na kraju urodila plodom kada su u 86. i 93. minuti matirali Dinamo i tako potvrdili rezervaciju za nokaut fazu Uefinog kupa.

"Iako je atmosfera na stadionu u Maksimiru bila vatrena Stevensovi igrači pokazali su suvereno vladanje situacijom i nakon poraza ovaj vikend u Bundesligi od Werdera vratili se u pobjedničku kolotečinu", stoji u tekstu.

HSV sada opušteno može ući u posljednju utakmicu u skupini koja će odlučiti o pobjednik Grupe D, ali i o tome tko će dobiti lakšeg protivnika u sljedećem dijelu natjecanja.

"Ova pobjeda je vrlo važna. Nije bilo lako igrati u ovoj atmosferi na zagrebačkom stadionu", izjavio je oduševljeni Nizozemac Joris Mathijsen i na kraju zaključio:

"Ali, odigrali smo vrlo čvrsto i pokazali da smo bolja momčad na terenu."

M.P.
Foto: AFP

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.