"Marko je uporan, marljiv vezni igrač koji je tehnički dobro potkovan. Imali smo priliku procijeniti ga tijekom predsezonskog kampa u Floridi i impresionirani smo kako se uklopio u našu momčad. On je vrijedna akvizicija našeg kluba", rekao je tehnički direktor Chicago Firea Frank Klopas za internetsku stranicu kluba.
Detalji potpisane suradnje, kao i financijski uvjeti, sukladno politici kluba nisu objavljeni. Profesionalnu karijeru Marić je započeo u Zagrebu, čije je boje branio između 2003. i 2005. godine, nakon čega je igrao za Egaleo, Lille i Škodu Xanthi.
U redovima Chicaga Marić će se tako priključiti drugom Hrvatu, braniču Josipu Mikuliću (24), također bivšem članu Zagreba, koji je za američki klub potpisao u siječnju.