LUKA MODRIĆ u svibnju je produljio ugovor s Realom do lipnja 2022. godine. Kapetan hrvatske reprezentacije prihvatio je smanjenje plaće kako bi ostao u Madridu, a sada madridska Marca u tekstu pod naslovom "Luka Modrić, do beskonačnosti" piše da bi mogao ostati u klubu i nakon ljeta 2022. godine.
"Modrić je pristao na smanjenje plaće kako bi mu se ostvario san da završi karijeru na Santiago Bernabeuu. Osvajač Zlatne lopte iz 2018. godine planira igrati još dvije-tri godine, a i dalje je ključan igrač u Realu iako su u vezni red stigli mladići poput Fedea Valverdea i Eduarda Camavinge", piše Marca.
"Njegovo fizičko stanje je sjajno, čak i bolje nego prije nekoliko godina. Razlog tome je pridržavanje uputa stručnjaka i privatni treninzi s trenerima. Prošle sezone je bio fantastičan i s 48 odigranih utakmica bio je jedan od nogometaša koji su najviše igrali. Zbog svega toga u Realu mu možda ispune želju da završi karijeru u Madridu. Službenih razgovora o novom ugovoru još nije bilo, ali Real je otvoren za tu ideju."
Marca navodi i da je Real svjestan koliko je 36-godišnji Modrić omiljen kod navijača jer je bio jedan od ključnih igrača u osvajanju četiri Lige prvaka i da je prvi prekinuo duopol Cristiana Ronalda i Lionela Messija kada su u pitanju nagrade za najboljeg nogometaša svijeta.
Modrić je u Realu od 2012. godine.