MARIO MANDŽUKIĆ definitivno propušta i utakmicu s Ajaxom. Dinamov prvi napadač nije uspio zaliječiti istegnuće mišića potkoljenice i neće biti na raspolaganju Kruni Jurčiću u četvrtak, potvrdili su nam u klubu.
Osim što će Dinamo igrati bez najboljeg napadača, protiv Ajaxa ( i Temišvara) će morati igrati bez podrške navijača zbog divljanja BBB-a u Rumunjskoj.
Mandžukić zbog ozljede nije nastupio ni na derbiju u subotu kojeg je njegova momčad izgubila 2:1.