Mancini: Želim ostati u Romi!

BRAZILSKI nogometaš u redovima Rome Amantino Mancini je nakon brojnih medijskih nagađanja kako odlazi iz Rima izjavio kako želi ostati u klubu.

Manciniju sadašnji ugovor s Romom istječe 2009. godine, a nije se uspio dogovoriti s klubom o novom ugovoru.

"Nemam nikakvih problema s klubom, imamo profesionalan i korektan odnos. Nismo se uspjeli dogovorit o produženju ugovora, ali takve se stvari događaju i pokušat ćemo ponovo. Moja je želja da ostanem u klubu",  izjavio je Brazilac.

Mancini je na popisu želja najvećih europskih klubova, kao što su Lyon, Liverpool i Manchester City.

Brazilski veznjak je došao u Romu 2002. iz Atletico Mineira, a prvu sezonu nakon dolaska u Italiju je proveo na posudbi u Veneciji.

Totalsport
Foto: AFP

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.