Mamić tuži Eduarda i traži milijun eura!

ZDRAVKO MAMIĆ tužit će Eduarda da Silvu! Mamić će Dudua tužiti i tražiti povrat svojih milijun eura koje je uložio u njega dok je ovaj bio u Dinamu. Alfa i omega Dinama otkrio je to za TV 1.

Maminjo tvrdi da je vlastiti novac uložio u Eduarda, kupio mu kuću u Brazilu, automobil, isplatio menadžera Suzana... Navodi da od novca od transfera u Arsenal i Šahtar na kraju nije ništa dobio. Prema njegovoj računici, Eduardo je dosad zaradio 21 milijun eura, a Maminjo nije dobio ni lipe.

Tvrdi i da je Dinamo za transfer Eduarda u Arsenal dobio 13,5 milijuna eura, a da je Eduardo još nekoliko puta nastupio za Topnike, Modri bi dobili još milijun i pol eura.

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.