ZDRAVKO MAMIĆ tužit će Eduarda da Silvu! Mamić će Dudua tužiti i tražiti povrat svojih milijun eura koje je uložio u njega dok je ovaj bio u Dinamu. Alfa i omega Dinama otkrio je to za TV 1.
Tvrdi i da je Dinamo za transfer Eduarda u Arsenal dobio 13,5 milijuna eura, a da je Eduardo još nekoliko puta nastupio za Topnike, Modri bi dobili još milijun i pol eura.