Mamić bijesnio unatoč pobjedi

AKO JE u Dinamu jedna stvar konstantna, onda su to apsurdni ispadi izvršnog dopredsjednika i prvog operativca kluba, Zdravka Mamića. Iako su "modri" nakon nevjerojatna 224 dana došli do pobjede u gostima, Mamić je nakon subotnje utakmice s Međimurjem pred novinarima oštro kritizirao trenera Iliju Lončarevića.

Podsjetimo, Dinamo je u subotu u Čakovcu svladao Međimurje, klub sa začelja ljestvice. I dok bi u neka druga vremena takva vijest bila nešto posve očekivano, obzirom na nikad lošiju sezonu maksimirskog kluba osvojena tri boda u gostima puno znače "plavima".

Baš kao i nakon zadnje prvenstvene pobjede Dinama u gostima, one kod Zadra na samom početku prvenstva, Mamić je osuo drvlje i kamenje po igračima i treneru.

24 sata pišu kako je nakon utakmice s Međimurjem Mamić pred nekoliko svjedoka, među kojima nije bio sam Lončarević, žestoko kritizirao Lončarevićev izbor igrača.

Mamić se pitao zbog čega ne igraju oni koji su bili standardni na pripremama, te dodao kako je momčad koja je svladala Međimurje "krcata teretnim igračima".

"Trošim milijune da bih gledao mediokritete." – zaključio je Mamić.

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.