Mađar Huszti prešao u Zenit

MAĐARSKI nogometni reprezentativac Szabolcs Huszti (25) potpisao je ugovor za aktualnog pobjednika Kupa UEFA, ruskog Zenita iz Sankt Peterurga.

Iako ga je u svoje redove pred kraj siječanjskoga prijelaznog roka vabio i HSV, odlični je ljevonogi bočni igrač Bundesligaša Hannovera odlučio otići u Rusiju, gdje je sa Zenitom potpisao četverogodišnji ugovor.

Svojedobno se za Husztija interesirao čak i madridski Real.

U njemački je klub, s kojim bi mu ugovor inače istekao u lipnju ove godine, stigao 2006. godine iz francuskog Metza. U 81 bundesligaškom nastupu skupio je 17 golova. 

Totalsport
Foto: AFP

 

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.