Ljubo: Gore ne može

IVANA LJUBIČIĆA na šangajskim terenima ponovo čeka "križni put". Ždrijeb mu, kao i lani, nije bio nimalo naklonjen. Razlika je tek u dvije "sitnice"; Coria je zamijenjen Roddickom, a zlatna skupina - crvenom.

Iz Šangaja je već stigla i prva reakcija. Očekivano, hrvatski prvi reket nema previše razloga za zadovoljstvo.

"Dobrog ždrijeba ovdje nema, ali gore nije moglo biti. Igram drugi meč u nedjelju iza 13 sati po lokalnom vremenu, što znaci iza 7 po hrvatskom." - kratko nam je prokomentirao Ljubičić.

Mada se danima mučio s visokom temperaturom, lošom krvnom slikom te reakcijom na krive antibiotike, Ljubo se oporavio i vratio treningu.
"Osjećam se bolje i već sutra počinjem trenirati punom parom." - dodao je.

Ljubičić svoj prvi meč igra protiv Andya Roddicka, koji na Mastersu nastupa treću put i iza sebe ima dva polufinala. Unutar crvene skupine, dodajmo, naš tenisač jedini je bez osvojenog Grand Slama ili Masters Cup naslova.

M.J.,D.R.

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.