Ljubičić: U Šangaju želim Nadala

POSLJEDNJI dan u Monte Carlu u Ljubinom "kampu"pred odlazak u Šangaj, protiče "radno". Nakon gotovo dvotjedne pauze i bitke da se krvna slika i imunitet organizma vrati na normalu najbolji hrvatski tenisač je jučer krenuo punom parom.

"Prvo bicikl a onda trčkaranje. Bicikl iz vrlo jednostavnog razloga, da vratim aerobne karakteristike u funkciju, to sam radio i danas", kaže Ivan.

Reket? "Naravno, igrao sam malo "iz korpe", nisam izgubio osjećaj, nisam ni očekivao da ću imati taj problem. Moram prvići oko na brže lopte. Zato idem ranije u Šangaj. Utorak i srijeda su rezervirani za  adaptaciju na promjene, a od četvrtka ću krenuti maksimalno."

Već u srijedu će znati kako izgleda ždrijeb, kakve su mu želje? "Biti ćemo podijeljeni u parove Roger i Nadal, Davidenko i ja, Roddick Robredo i Nalabandijan i Blake Naravno da bi bila bolja varijanta sa  Nadalom a između Roddicka i Robreda, izbrao bih ovog drugog"

Posljednji zdravstveni bilten sudionika završnog Mastersa ne naznačava otkaze. Ipak, Nadalova ozljeda je delikatna: naprsnuće trbušnog mišića zahtjeva strpljivost i mirovanje. Može li se Nadal (isto kao i naš Ljubo), pripremiti, dobiti ćemo odgovor idućeg tjedna.

M.J.

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.