Ljubičić u četvrtfinalu Dohe nakon Tipsarevićeve predaje

SRPSKI tenisač Janko Tipsarević predao je meč branitelju naslova i četvrtom nositelju turnira u Dohi, našem Ivanu Ljubičiću.

Nakon dugog i napornog meča protiv Španjolca Venture i pobjede u tri seta, kasno sinoć srpski je tenisač dobio temperaturu i upalu grla tako da danas nije bio sposoban za igru.

U kratkom razgovoru sa Ivanom Ljubičićem doznali smo da se Tipsarević osjećao loše i prije meča sa Venturom i da njemu samom nije jasno kako je dobio taj susret.

Tako će Ljubo imati dan odmora u iščekivanju pobjednika meča Volandri -Kohlschreiber.

"Ja se osjećam odlično, nema nikakvih tragova problema sa kraja prošle godine. Jučer sam odigrao vrlo solidno, a posebno je dobro funkcionirao servis(79% op.a.). Odmoran sam, svjež ,moram se čuvati ozljeda i sve će biti u redu" - rekao je za Index Ljubo.

M.J.
Foto: AFP

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.