DINAMOV strateg Josip Kuže okupljenim je novinarima u Maksimirskoj kazao kako je uvrijeđen napadima na svoje pomoćnike, te da oni rade vrlo profesionalno i angažirano.
Kuže je rekao i kako nema pojma o zaključku Izvršnog odbora, koji mu je dao ultimatum, te da bi bilo u redu da su ga zvali da kaže svoju stranu.
"Za pet minuta bih im izdiktirao plan za Dinamovu budućnost, da me je tko što pitao" - ljutit je bio Kuže dodajući kako zna razlog neuspjeha protiv Auxerrea te da bi i to obrazložio pred Izvršnim odborom.
Izvršni odbor najavio je novi sjednicu za 6. studenoga, kada će im biti predano izvješće o radu u Dinamu.
Hoće li tada Kužeu biti odbrojani dani u Dinamu ili ne, vidjet će se po predstojećim susretima u HNL-u.
A.H.