OTIS SMITH, nekadašnjii igrač a današnji pomoćnik glavnog menadžera Orlando Magica uvjeren je kako će Grant Hill, unatoč velikim problemima s abdomenom, već sljedeće sezone ponovo braniti klupske boje.
No, prema riječima Otisa Smitha, kraj sezone vjerojatno je uranio i za našeg reprezentativca Marija Kasuna.
"Unatoč oporavku od ozljede desnog koljena, nije ulazio u igru od 4. ožujka. Kasun je najviši igrač Orlanda i ako mu trener nije povjerio da čuva centra Miami Heata Shaquillea O`Neala u nedjelju, vjerojatno njegove usluge neće trebati do kraja sezone." - pišu tamošnji mediji.
"Imamo prilično uigranu momčad i dovoljno igrača za rotaciju, pa će Kasun jako teško izboriti minutažu." - kazao je Smith.
Darko Miličić, nekadašnji drugi Orlandov centar, za razliku od Kasuna ima solidnu minutažu, piše novinar Brian Schmitz. U tekstu se spominje i Kasunova izjava vezana uz basnoslovnu ponudu koja je usred sezone stigla iz Barcelone.
Španjolski klub zbog istog se našao na udaru čelnika NBA jer nije smio pregovarati s Kasunom za vrijeme trajanja njegovog ugovora. Kasun će nakon tri godine postati slobodan igrač i Orlando polaže pravo na prvootkup ugovora.
U vrijeme spora s Barcelonom pred kraj prošle godine Kasun je govorio kako nema namjeru otići iz svog najdražeg kluba, a Smith da će poraditi na minutaži hrvatskog centra. Prema najnovijim informacijama, ništa od toga neće se dogoditi.
D.R.