Kostelić: Nemojte stiskati Prdeka!

PRILIKOM današnjeg predstavljanja ovogodišnjeg izdanja sljemenske utrke, naš najbolji skijaš Ivica Kostelić je u šali zamolio novinare da ne "stiskaju Prdeka", prevedeno, da ne maltretiraju previše Natka Zrnčića-Dima koji nije naviknuo na ovoliku medijsku pažnju.

"Utisci su sjajni i bilo je odlično", započeo je Ivica upitan o povijesnom, dvostrukom postolju u superkombinaciji i dodao:

"Glupo mi je uopće bilo što više govoriti, kad sam u proteklih par dana sve to toliko puta prepričao. Sigurno da je to jedan od posebnih dana u našim životima koji ćemo dugo pamtiti. Ovo je sve novo za Natka, odnosno Prdeka, pa vas molim da ga previše ne stiskate, odnosno da ga toliko ne maltretirate", izjavio je Kostelić koji je izmamio osmjeh na lice čak i gradonačelniku Bandiću.

Kostelić je pohvalio stazu na Sljemenu koju je i sam imao prilike isprobati ovih dana.

"Bio sam danas gore i moram istaknuti da je staza odlična, posebno s obzirom na uvjete i temperature koje su trenutačno aktualne. Već dugi niz godina smo željeli i mušku utrku ovdje na Sljemenu što je bio naš san, a sad će se to i ostvariti. Ostalo je još samo par dana to toga, pa je i uzbuđenje i napetost sve veća. Jedva čekam da sve krene."

Zrnčić-Dim: Od svega me najviše impresionirao šampanjac, bilo je kao na Formuli 1

Da također posjeduje odličan smisao za humor pokazao je i Natko Zrnčić-Dim koji je kao i njegov iskusniji kolega nastavio u opuštenom tonu.

"Mene je od svega najviše impresioniralo slavlje na podiju, odnosno šampanjac. Osjećao sam se kao da sam pobjednik Formule 1. Jučer mi se dogodila simpatična anegdota. Prišao mi je čovjek i rekao mi da nakon Val d'iserea očekuje moju pobjedu i na Sljemenu. Ja sam ga pitao je li on normalan i da je meni čast samo sudjelovati u tako velikom društvu, na što mi je on odgovorio da onda bar očekuje još jedno postolje", kazao je odlično raspoloženi Zrnčić-Dim.

M.P.
Foto: AFP

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.