Košarkaš Partizana dobio batine u Novom Sadu

KOŠARKAŠA Partizana Strahinju Miloševića pretuklo je osiguranje kafića Studio u Novom Sadu u noći sa subote na nedjelju, izvještava srpski Kurir. Svega dva dana nakon plasmana Partizana na Final Four Eurolige, 25-godišnji Milošević je završio u bolnici u Novom Sadu s lakšim ozljedama glave.

Krilo beogradskog kluba je provodilo večer u društvu nekolicine ljudi, među kojima su bili i njegov otac te predsjednik Lige socijaldemokrata Vojvodine Nenad Čanak. No, situacija je u jednom trenutku izmakla kontroli, došlo je do rasprave, a potom i sukoba s pripadnicima osiguranja, nakon čega je Milošević završio s ozljedama glave.

"Točno je da je Strahinja primljen, a njegove ozljede su bile lakše prirode. Nakon saniranja je pušten na kućno liječenje. Dobio je nekoliko udaraca u glavu, u predjelu vrata i iznad desnog oka, a imao je i krvarenje iz nosa", potvrdili su u novosadskoj bolnici.

Kurir piše kako nekoliko svjedoka tvrdi da je Milošević bio u alkoholiziranom stanju te da je psovao zaštitare i pokazivao im srednji prst, a u jednom trenutku i skinuo hlače. No, košarkaš opovrgava takvu verziju priče.

"Otac je s prijateljima sjedio u Studiju, pozvao me da s djevojkom i dva prijatelja dođem u taj klub, da s njegovim društvom popijemo piće u čast velikog uspjeha Partizana. Na ulazu je došlo do nesporazuma s djelatnicima osiguranja, koji nas nisu željeli pustiti. Pokušao sam na sve načine smiriti situaciju i izbjeći eventualne probleme. Ali došao je njihov kolega i zamolio ih da nas puste. U tom trenutku su se najprije počeli prepirati između sebe, a potom su fizički napali oca i mene. Srećom, sve je završilo bez posljedica. Radi se o ružnom događaju koji treba što prije zaboraviti i koji ne može pokvariti sve ono lijepo što se dogodilo prošli tjedan", poručio je Milošević preko internetske stranice Partizana.

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.