Kos objasnio zašto ostaje u Hajduku

Screenshot (Youtube)

"PREUZIMAM odgovornost! To sam pokazao i time što sam ponudio ostavku", tim riječima predsjednik Hajduka Ivan Kos otvorio je izvanrednu konferenciju za novinare na kojoj je izvijestio javnost da je trener Joan Carrillo dobio otkaz.
 
Kosovu ostavku odbio je Nadzorni odbor...
 
"Najviše bih volio da do ove press konferencije nije ni došlo. Spreman sam se nositi sa svim nedaćama i snositi odgovornost. Onaj tko nije svjestan što je Hajduk, ne treba ni biti u Hajduku", rekao je Kos i pokušao uvjeriti sve okupljene da je njegov Hajduk na dobrom putu.
  
 
Kos ostaje predsjednik, tvrdi, dok njegovu ostavku ne zatraže navijači. Službeno preko udruge Naš Hajduk, a ne skandiranjem na utakmicama.
 
"Znali smo što će pisati na transparentima i to sam prihvatio. Navijači imaju pravo izraziti svoje mišljenje. Uprava cijeni i poštuje njihovo mišljenje, ali znamo kojim smjerom i ciljem idemo. Kroz udrugu Naš Hajduk oni mogu mijenjati strukture kluba, samim time i odlučivati o mojoj poziciji. Kad naši navijači jasno iskažu nezadovoljstvo radom Uprave, ja ću staviti mandat na raspolaganje."
 

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.