Koller: Moramo igrati ofenzivnije

POGOTKOM Vaclava Sverkoša Češka je prilično sretno u prvoj utakmici pobijedila Švicarsku 1:0, a slično mišljenje o igri svoje reprezentacije imaju Petr Čech i Jan Koller.

"Svjesni smo da nismo igrali najbolje što možemo. U prvom poluvremenu previše smo nepotrebno gubili loptu i bili smo pod pritiskom. S druge strane pokazali smo pravi momčadski duh u obrani, pogotovo pod pritiskom, a na kraju smo uspjeli zabiti i gol", izjavio je Čech.

Defenzivna linija Ujfaluši-Rozehnal-Jankulovski-Grygera odigrala je solidnu utakmicu, a u veznom redu osjetio se nedostanak ozljeđenog playmakera Tomaša Rosickog.

"Nismo bili baš dobri u napadu. Premalo smo imali loptu u posjedu. Neće nam biti lako protiv Portugala i Turske. Ako želimo ići dalje morat ćemo igrati bolje, s više ideje u napadu", zaključio je Jan Koller.

Totalsport
Foto: AFP

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.