Foto: Getty Images/Guliver Image
REAL MADRID rezultatom 3:0 porazio je Atletico u velikom derbiju za finale Lige prvaka. Uzvrat se igra za tjedan dana na Vicente Calderonu, a ni u jednoj ni u drugoj svlačionici još uvijek nitko ne vjeruje da je pitanje ukupnog pobjednika riješeno.
Zvijezda Atletica Koke sjetio se pobjede 4:0 nad Realom, od koje nije prošlo tako puno vremena, a i tada je u igri bio Cristiano Ronaldo.
"U nogometu se nikad ne zna, sve je moguće. Pitajte PSG", rekao je Koke podsjetivši na čudesni preokret Barcelone u osmini finala Lige prvaka, kada je nadoknadila čak četiri gola zaostatka.
"Već smo jednom slavili 4:0 protiv Reala koji je imao i Ronalda. Ne smije nas nitko otpisati", dodao je.
"Dat ćemo sve od sebe za drugo finale u dvije godine. Neka nam navijači oproste, već sada razmišljamo o revanšu. Nećemo se prestati boriti", rekao je Koke i naglasio da ovaj poraz ipak ne boli kao oni u finalima Lige prvaka protiv Reala u Lisabonu i Milanu proteklih godina.