Kobayashi i sljedeće sezone u Sauberu

JAPANSKOG vozača, 23-godišnjeg Kamuija Kobayashija, Sauberova je momčad u Formuli 1 potpisala i za sljedeću sezonu.

Kobayashi je u dosadašnjem dijelu sezone osvojio 21 bod nakon što se pet puta u trinaest do sada odvoženih utrka Svjetskoga prvenstva ugurao među desetoricu u podjeli bodova. Najbolji plasman mu je šesto mjesto sa Silverstonea.

"Uživamo u našem rookieju kao vozaču i kao osobi. Nismo niti u jednom trenutku niti pomislili da sljedeće godine neće voziti za nas, nakon što je ispunio očekivanja po pitanju brzine i borbenosti duha. Osim toga, sjajno se razumije sa mehaničarima", rekao je zadovoljni šef momčadi Peter Sauber i dodao:

"Cilj nam je stvoriti mu kompetitivan bolid za sljedeću godinu."

Drugi Sauberov vozač, Pedro de la Rosa, tek mora saznati vijesti vezane uz njegovu budućnost u momčadi. Jedine bodove, njih šest, ove je sezone sakupio na Velikoj nagradi Mađarske.

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.