Keita bio dopingiran

FRANCUSKI atletičar Naman Keita, brončani na 400 metara s preponama na Olimpijskim igrama u Ateni, bio je pozitivan na testosteron tijekom Svjetskog atletskog prvenstva u Osaki, javlja L'Equipe.

Francuska atletska federacija nije željela komentirati navode lista, te se očekuje da će se Keita uskoro sam oglasiti službenim priopćenjem. Predsjednik Međunarodne atletske federacije Lamine Diack istaknuo je posljednjeg dana SP-a u Osaki da je jedan od atletičara bio pozitivan, no tada nije želio otkriti o kome je riječ.

Totalsport
Foto: AFP

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.