HRVATSKI tenisač Roko Karanušić prošao je i drugo kolo kvalifikacija na dvoranskom ATP turniru u Beču.
Na putu ka plasmanu u glavni turnir hrvatski je tenisač, postavljen za 5. nositelja kvalifikacija, izbacio dva domaća igrača. Jučer je svladao Armina Sandbichlera 7-5, 6-1, a danas (nedjelja), nešto teže, Martina Fischera, 6-2, 5-7, 6-3.
Jedan od četvorice potencijalnih suparnika Karanušića u 1. kolu je i – Ivan Ljubičić, koji je u posljednje dvije godine osvajao ovaj turnir bez izgubljenog seta, a na ovogodišnjem izdanju postavljen je za 3. nositelja. Prva dva nositelja su Srbin Novak Đoković i Čileanac Fernando Gonzalez.
Totalsport
Foto: AFP