Kaka: Želim da Ronaldinho dođe u Milan

KAKA, razigravač Milana i brazilske nogometne reprezentacije, trudi se u talijanski klub dovući suigrača iz reprezentacije - Ronaldinha.

"Uvijek sam govorio da je on pobjednik i ukoliko potpiše za Milan, prihvatit će ga svi igrači. Osobno bih volio da dođe, uvijek smo dobro surađivali u reprezentaciji pa bi zajednička igra u Milanu meni bila pravo zadovoljstvo", rekao je Kaka i zaključio:

"Nadam se da će klub potpisati kvalitetno pojačanje. Želimo osvojiti Scudetto i Kup Uefe, a za takvo što nam treba dobra momčad."

Podsjetimo, u Milanu su već izjavili da bi, ukoliko propadne dolazak Adebayora, Ronaldinho mogao uskočiti i potpisati ugovor.

Trener Carlo Ancelotti rekao je da već slaže momčad kao da je Ronaldinho u njoj, a Adebayor, izgledno je, neće doći.

Totalsport
Foto: AFP

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.