Kaka: Zadovoljan sam u Milanu

IAKO su u madridskom Realu čvrsto odlučili dovesti mladog brazilskog reprezentativca, Kaka je jasan što se toga tiče. Ne ide nigdje bar dok mu ne istekne ugovor.

Nakon Svjetskog prvenstva u Njemačkoj i izvrsne forme koju pokazuje ove sezone Kaka je postao želja mnogih jakih klubova europskog nogometa.

Na njihovu žalost Brazilac nije zainteresiran za prijelaz: "Sretan sam u Milanu, osjećam se zadovoljno i želim tu ostati. Ne znam što drugo da vam kažem. Potpisao sam ugovor do 2011, ali usprkos tome nastavlja se špekulirati o nekakvim nepostojećim transferima"

 

P.V.

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.