Kaka: Sretan sam što opet igram

MILANOV veznjak Kaka bio je jedan od ključnih Milanovih igrača u subotnjoj pobjedi od 3:1 nad Cagliarijem.

Kaka je još jednom pokazao koliko znači za Milan, odigravši briljantnu partiju, postigavši gol za pobjedu nad Cagliarijem.

"Jako sam zadovoljan svojom igrom nakon povratka u momčad. Ova pobjeda bila je za nas i psihološki važna, jer smo u zadnjih nekoliko tjedana proživljavali krizu i trebala nam je, da vratimo vjeru u sebe", u uvodu će mladi Brazilac.

"Protiv Caligarija sam uspio napraviti sve što sam zamislio, tako da sam zadovoljan svojim povratkom. Velike zasluge za moj pogodak idu i Pippu Inzaghiju, koji je osvojio prostor važan da bi ja neometano postigao gol. Dobro smo ušli u utakmicu, potpuno različit pristup i motivacija za razliku od prethodne tri utakmice. Cijelu utakmicu odigrali smo u jakom tempu, tek 15 minuta u drugom smo imali nešto slabiji period", dodaje Kaka.

Za Kaku povratak se činio jako dug.

"Protiv Atalante i Sampdorije gledao sam utakmicu s tribine i bio sam jako tužan što ne mogu pomoći svojim suigračima. Zato sam gol protiv Caligarija proslavio što sam duže i jače mogao."

Kaka vjeruje kako je ovo Milanova prekretnica i kako će uspjeti uloviti poziciju koja vodi u Ligu prvaka sljedeće sezone.

"Uvjeren sam da je ova utakmica bila prekretnica nakon koje ćemo nanizati seriju pobjeda koja će nam donijeti Ligu prvaka sljedeće sezone. Osjećam se odlično, a i momčadski duh se podigao, što nam daje vjeru u dobar završetak sezone", rekao je na kraju Kaka.

F.V.
Foto: AFP

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.