Kaka: Nitko ne želi igrati protiv Barce

BRAZILSKA zvijezda u redovima Milana, Kaka, priznao je u svom intervjuu na UEFA-inoj stranici kako se boji Barcelone.

"Nitko ne želi igrati protiv Barcelone. Imaju veličanstvenu ekipu i čini se da su se uspjeli dovesti u red nakon problematičnog starta. Ali, čak ni oni nisu nepobjedivi. Možda će pasti na nas da to dokažemo", rekao je Kaka.

Izgleda da se ne slažu baš svi igrači s velikim šefom Berlusconijem, koji se jučer razbacivao izjavama kako se nada da će Milan odmah igrati protiv Barcelone ili Reala jer su najjači u teškim utakmicama.

Nama se nekako čini da je Kaka ipak u pravu. S igrom koju Milan ove godine pruža itekako se trebaju bojati Barce. I nadati se da će ih izbjeći u širokom luku.

P.V.
Foto: AFP

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.