Jovetić napustio Inter

Foto: Guliver Image/Getty Images

CRNOGORSKI reprezentativac Stevan Jovetić (27) napustio je redove milanskog Intera i do konca sezone provest će na posudbi u Sevilli.
 
Jovetić je ove sezone upisao samo pet nastupa u Serie A odigravši svega 69 minuta i pod svaku cijenu je želio promijeniti klub.
 
Crnogorac je stigao u Inter u srpnju 2015. iz Manchester Cityja na 18-mjesečnu posudbu za 2,4 milijuna eura. Igrao je i za Fiorentinu i Partizan.
 
"Jovetić je igrač kojeg smo duže vrijeme pratili," kazao je Sevillin trener Jorge Sampaoli.
 
Sevilla se trenutačno nalazi na trećem mjestu Primere s 33 boda, bod manje od Barcelone i četiri boda manje od lidera Real Madrida.
 
Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.