Screenshot (Youtube)
POČETAK utakmice Manchester Cityja i Barcelone u četvrtom kolu Lige prvaka obilježio je pad Raheema Sterlinga u kaznenom prostoru Katalonaca.
Domaći navijači očekivali su kako će nakon duela i kontakta Sterlinga i Barceloninog braniča Umtitija sudac pokazati na bijelu točku, no on je zaustavio igru kako bi napadaču Cityja pokazao žuti karton jer je smatrao da je riječ o simuliranju.