Janica na novoj operaciji

"NAJBOLJA svjetska skijašica Janica Kostelić s Mljeta je krenula u austrijski Schruns gdje će danas biti podvrgnuta novom operativnom zahvatu, toaleti na desnom koljenu," kazao je za HINA-u glasnogovornik Hrvatskog skijaškog saveza Ozren Muller.

"Snježna kraljica" je nakon završetka sezone dva puta vršila toaletu koljena, a nakon prošlog pregleda dogovoreno je da se, ukoliko bolovi u koljenu ne prestanu, obavi još jedan operativni zahvat.

Zbog toga su Janičin trener i otac, Ante Kostelić, te direktor skijaške vrste Vedran Pavlek odlučili da Janica što prije obavi potreban zahvat, kako bi u kolovozu mogla nastaviti s bazičnim i kondicijskim pripremama.

Nakon obavljanja tolalete na koljenu prioritet će biti kondicijske pripreme i jačanje muskulature, zbog čega će Janica propustiti ljetno skijanje u švicarskom Zermattu.

Operativni zahvat planiran je danas poslijepodne, a obavit će ga doktor Christian Shenke.

Janica bi se u četvrtak ili petak trebala s obitelji i fizioterapeutom Miodragom Radićem vratiti na Mljet gdje će nastaviti oporavak.
Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.