Izet se javio

Foto: Screenshot

NAPADAČ Dinama Izet Hajrović u prvom kolu Europa lige u pobjedi Modrih nad Fenerbahčeom zabio je dva gola i tako nastavio sjajnu formu ove sezone.

Hajrović je odigrao sjajnu utakmicu u Maksimiru protiv turskog velikana, a kada je u završnici susreta izlazio iz igre cijeli Maksimir je ustao i skoro minutu pljeskao igraču iz BiH. "Izete, javi se!" skandirale su oduševljene tribine, ali Hajrović im nije odgovarao. Kao ni kada su mu isto skandirali i tijekom utakmice.

No nije to napravio iz bahatosti, nego jednostavno nije čuo navijače da ga pozdravljaju, a to je otkrio nakon utakmice.

"Vjerujte mi da nisam znao da to traže od mene, da mi poručuju te riječi, nisam to uspio shvatiti. Čuo sam da su sretni i da mi plješću, ali ta poruka mi je zbog buke bila neshvatljiva. Tek kada sam prilikom zamjene prilazio aut-liniji shvatio sam to kada mi je trener Bjelica rekao: 'Govore ti da im se javiš, mahni im!' Naravno, odmah sam podigao ruke i pljeskom zahvalio svim tribinama. Mislim da sam im se tako odužio."

Ponajbolji igrač Dinama zabio je i u večerašnjoj pobjedi protiv Anderlechta 2:0. Trener Nenad Bjelica izvadio ga je iz igre u 75. minuti, a navijači Dinama skandirali su mu: "Javi se, javi se!" Izet ih ovaj put čuo i s oduševljenjem pozdravio.

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.