Ivo Karlović: Bio sam sretniji

IVO KARLOVIĆ je u četvrtfinalu ATP turnira u Tokiju nakon tri "tie-breaka" i tri spašene meč lopte protiv Taik Leeja.

U tom meču je Karlović servirao čak 41 as i omogućio sebi četvrtfinalni meč protiv Lleytona Hewitta.

"Jako dug, strašno dug meč smo igrali. I bilo je jako blizu, ovaj put je doslovno jedna lopta odlučila kako se to običava govoriti u tenisu. I da, bio sam sretniji. Nisam imao previše prilike za "break" i morao sam veće težište baciti na servis. U sva tri "tie-breaka" sam odlično servirao i moram biti ponosan načinom na koji sam dobio meč. "

Hewitt?

"Pamtim dva meča i dvije pobjede. Ali, sve je to bilo na travi, ovo će biti drugačiji meč",  rekao je Karlović.

Totalsport
Foto: AFP

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.