IVO KARLOVIĆ je u četvrtfinalu ATP turnira u Tokiju nakon tri "tie-breaka" i tri spašene meč lopte protiv Taik Leeja.
U tom meču je Karlović servirao čak 41 as i omogućio sebi četvrtfinalni meč protiv Lleytona Hewitta.
"Jako dug, strašno dug meč smo igrali. I bilo je jako blizu, ovaj put je doslovno jedna lopta odlučila kako se to običava govoriti u tenisu. I da, bio sam sretniji. Nisam imao previše prilike za "break" i morao sam veće težište baciti na servis. U sva tri "tie-breaka" sam odlično servirao i moram biti ponosan načinom na koji sam dobio meč. "
Hewitt?
"Pamtim dva meča i dvije pobjede. Ali, sve je to bilo na travi, ovo će biti drugačiji meč", rekao je Karlović.
Totalsport
Foto: AFP