Ivanišević: Murray mora biti svjetski broj jedan

GORAN IVANIŠEVIĆ ponovo je u ugodnom društvu teniskih veterana. Londonski Albert Hall poprište je posljednjeg seniorskog turnira godine, gdje je wimbledonska ikona svojom pojavom ponovo zasjenila velikane poput McEnroea, Cahsa i Riosa.

Goranova riječ uvijek je na cijeni i nije čudno što su komentari koje je dao o tamošnjoj tinejdžerskoj zvijezdi Andyu Murrayu u trenutku obišli svijet.

"Doći će njegovo vrijeme, možda ne tako brzo, ali će sigurno doći. Smatram da Murray mora biti svjetski broj jedan. Kada? To zaista ne mogu reći. No, slijedeće godine sigurno će biti među prvih deset. Murray ima sve što potrebno da dođe do vrha, kao i pravog trenera koji će mu pomoći da zaigra na  većem nivou." - kazao je Goran britanskim novinarima.

"Murray je jako talentiran, ali i jako mlad. Treba mu prava osoba koja će putovati s njim i bolje vidjeti stvari. Četiri oka puno bolje vide, ne možeš uspjeti sam. Brad je izvanredan trener, a bio je jako dobar igrač. Sve mu je jasno. Andy je jako blizu, ne treba mu nikakav savjet, neka samo nastavi raditi ovo što je radio i dosad. Bit će OK." - dodao je Splićanin.

D.R.

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.