Ivan Ljubičić počeo trenirati

NAKON jučerašnjeg razbijanja kamenca u mokraćnom kanalu, Ivan Ljubičić je počeo trenirati u nadi kako će biti spreman za predstojeći ATP turnir u Beču.

Iako se Ljubo dugo nadao kako će kamenac izaći prirodnim putem, to se nije dogodilo pa se morao odlučiti na zahvat razbijanja. Drugi kamenac, koji mu se nalazi u bubregu, našem najboljem tenisaču ne zadaje veće probleme pa će ga se riješiti na kraju sezone.

Ljubo je ustvrdio kako više nema što čekati i danas popodne otpočeo s treninzima. "Osjećam se dobro, a lagano kretanje i skakutanje čak je i pomoglo s tim razbijenim dijelovima kamenca", rekao je Ljubo.

Foto: AFP

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.