NAKON jučerašnjeg razbijanja kamenca u mokraćnom kanalu, Ivan Ljubičić je počeo trenirati u nadi kako će biti spreman za predstojeći ATP turnir u Beču.
Iako se Ljubo dugo nadao kako će kamenac izaći prirodnim putem, to se nije dogodilo pa se morao odlučiti na zahvat razbijanja. Drugi kamenac, koji mu se nalazi u bubregu, našem najboljem tenisaču ne zadaje veće probleme pa će ga se riješiti na kraju sezone.
Ljubo je ustvrdio kako više nema što čekati i danas popodne otpočeo s treninzima. "Osjećam se dobro, a lagano kretanje i skakutanje čak je i pomoglo s tim razbijenim dijelovima kamenca", rekao je Ljubo.
Foto: AFP