Ivan Leko: Ne krivim sebe

OVO SU vrlo teška vremena za Ivana Leku. "Vezan je lancima" veliki dio ove sezone za klupu Cluba Bruggea , s koje može samo čeznutljivo promatrati nastupe svojih suigrača.

Kada je ovo ljeto izabran u momčad Hrvatske za Svjetsko prvenstvo u Njemačkoj, nije ni slutio, da bi njegova druga sezona u dresu ovog belgijskog kluba mogla proteći ovako.

U nedavnom intervju za službeni portal Cluba Bruggea, Leko je progovorio o teškim trenucima kroz koje trenutno prolazi.

"Vrlo mi je teško promatrati s klupe utakmice mog kluba, ali ja sam profesionalac i to moram prihvatiti. Moje je da na treningu pružim maksimum i nadam se nastupu u svakoj slijedećoj utakmici. Kada sam bio dio Hrvatske na Svjetskom prvenstvu, nisam ni slutio da bih mogao u ovako skoro vrijeme završiti kao zamjena u Bruggeu. Koliko god razočaravajuće to bilo za mene, trener bira momčad i ja to moram prihvatiti." - stoji u intervju na stranicama Clubba Brugge.

Leko je zadovoljan igrama kluba ove sezone, ali smatra da u momčadi mora biti mjesta i za njega.

"Mislim da momčad igra dobro, pogotovo naš Balaban, koji je zabio već 11 golova u ligi, ali također smatram da u momčadi mora biti mjesta za mene. Ne krivim sebe za svoj status rezerve te sam siguran da mogu pomoći momčadi da se domogne trofeja ove godine." - završava Leko.

V.B.

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.