FREDI FIORENTINI, direktor NK Hajduk i Srećko Nakić, potpredsjednik Atlantic Grupe, potpisali su u Multipower Centru na Zagrebačkom velesajmu ugovor o sponzorstvu. Potpisivanju je prisustvovao i sportski direktor Hajduka Tomislav Erceg.
Multipower, europski brand hrane za sportaše, ima dugu tradiciju suradnje s istaknutim sportašima i sportskim klubovima. Hajduk se ovim ugovorom pridružuje nizu koje s Atlanticom povezuje sponzorska suradnja, poput NK Dinama, KK Cedevite, Duje Draganje ili hrvatske muške odbojkaške reprezentacije.
"Nije ni čudo da Hajduk i Dinamo dijele prvo mjesto na prvoligaškoj ljestvici, kad su igrači oba tima na Multipoweru“, kazao je u šali Srećko Nakić na potpisivanju ugovora s Hajdukom.