Hrvatske rukometašice razbile Argentinu

HRVATSKE rukometašice upisale su i drugu pobjedu na Svjetskom prvenstvu u Francuskoj. U drugom kolu skupine A u Pau pobijedile su Argentinu 35-18.

Nakon jučerašnjeg slavlja nad Kazahstanom s 35-25, izabranice Josipa Šojata bile su još uvjerljivije protiv Argentine s 35-18. Pobjeda ni u jednom trenutku nije dolazila u pitanje – prednost je već na poluvremenu iznosila devet golova razlike, 16-7.

Ovom je pobjedom Hrvatska osigurala nastup u drugom krugu, u kojem će igrati u skupini “I” u Metzu. Našu reprezentaciju sutra u 20 sati i 30 minuta očekuje dvoboj protiv domaćina Francuske. Utakmica će odlučivati o prvom mjestu u grupi A i broju bodova koji se prenosi u daljnje natjecanje.

Večeras je na rasporedu dvoboj Francuske i Kazahstana, u kojem se očekuje pobjeda domaće reprezentacije.

Totalsport
Foto: AFP

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.