NEKOLIKO naših reprezentativaca u četvrtak je treniralo lakšim intenzitetom ili samo trčalo kako bi spriječili ozljede prije utakmice s Brazilom, koja se igra u utorak 13. lipnja.
Četiri utakmice u manje od dva tjedna s Austrijom, Iranom, Poljskom i Španjolskom utjecale su na (psiho)fizičko stanje naših igrača te je Kranjčar malo usporio, a osam igrača je propustilo trening.
"Ne radi se o ničemu ozbiljnom. Igračima se nakupilo dosta umora za vrijeme priprema i prijateljskih utakmica, a ovo su samo mjere opreza." - kazao je liječnik reprezentacije Boris Nemex, a prenosi Associated Press.
U Muenchen su otputovali Niko Kovač i Josip Šimunić na pregled leđa, a Klasnić je nakratko otišao u Bremen, kako bi produžio putovnicu.
Ivica Olić je ledom hladio ložu, a Darijo Srna se razgibavao pokraj terena. Ključni braniči Igor Tudor i Robert Kovač trčarali su oko terena u Bad Bruckenau.
Nakon razgibavanja podijelili su se u dvije momčadi i grali rukomet, a cilj bio glavom postići gol.
S.H.