Honda Buttonu nudi raskid ugovora

BRITANSKOM vozaču Formule 1 Jensonu Buttonu Honda je ponudila raskid ugovora.

Button je dio Hondine momčadi još od 2003. godine, a nedavno je potpisao novi višegodišnji ugovor. Međutim taj ugovor bi, kako kaže predsjednik Honde Takeo Fukui, uskoro mogao biti razvrgnut.

"Imali smo dogovor s Buttonom, ali uskoro ćemo započeti razgovore da riješimo njegov status", rekao je Fukui.

Ravnatelj Hondine F1 momčadi Ross Brawn istaknuo je da će u potpunosti razumjeti Buttona ukoliko odluči napustiti Hondu, kojoj je trenutno jedini spas za opstanak u tom sportu pronalazak novog vlasnika.

"Button je dio naše momčadi, ali ako mu se ukaže neka dobra prilika, sjest ćemo i u miru porazgovarati. Ako ga uspijemo zadržati bit ćemo jako sretni, ali razumjet ćemo ga ukoliko poželi otići jer znamo kako je za vozača Formule 1 propustiti jednu sezonu."

M.Š./Totalsport
Foto: AFP

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.